Blogi

SUVISED PRINTSESSIDE LAAGRID

SUVISED PRINTSESSIDE LAAGRID

Iga printsess teab, kui lõbus on sättida enda soengut, panna selga uhkeim kleit ja lisada natuke huuleläiget.

Iga printsess teab aga ka seda, et printsessiks olemisega käivad kaasas sirge rüht, viisakas käitumine, sõbralik suhtlemine ja tantsuoskus. Seda kõike sai õppida meie printsesside tantsukoolis, juulis ja augustis. 

 

Printsesside laagris oli tüdrukute üheks lemmiktegevuseks käevõrude meisterdamine. Uhked ehted said endale printsessid ise, nende kuningannad, kuningad, vanavanemad ja õed-vennad. Käisime printsessidega näiteks ilusate ilmade saatel pargis limbot tantsimas, mis aitab igati kaasa painduvusele ja oli lõbus kõigile. Ühestki laagripäevast ei puudunud õpetused selle kohta, kuidas päris printsessid käituma peavad ning mis teeb printsessist tõeliselt tubli tulevase kuninganna. Raamatuga tasakaalukõnd, suhtlemisõpetus, tänukniksu harjutamine, söögilaua taga istumine jne arendasid meie pisikesi printsesse mitmekülgselt. Ei puudunud ka lõbu näomaaligute, multika vaatamise ja padjasõja näol ning lõunast ilu-puhkehetke vajasid kõik laagris osalejad. 

 

Aitäh kõigile printsessidele ja nende kuningannadele, kuningatele laagris osalemise eest ja meiega suurepärase koostöö eest! 

 

Pildistas Katariina Musto.