Blogi

KULDNE KARIKA SUVEFESTIVAL 2021

Kuldse Karika suvefestivalil läks meie tantsijatel super hästi! Tantsijad olid tublid ning tagasi koju tuldi mitme karikaga.

Tunnustust esinemisprogrammis said mudilaste tantsud: “Polka”, autor ja juhendaja Kristina Raja; “Nätsupallid”, autor ja juhendaja Kristin Tagam; “Semuga susse sahistades”, autor ja juhendaja Janne Reha ning “Kõu”, autor ja juhendaja Kristina Raja.

Karakter ja showtants kategoorias võitsid lapsed II koha tantsuga “Vikerkaar”, autor ja juhendaja Kristina Raja ning III koha tantsuga “Bugi-vugi”, autor ja juhendaja Kristina Raja.

Lüüriline ja kaasaegne tantsu kategoorias võitsid noored I III koha tantsuga “I’m sorry”, autor ja juhendaja Kristin Tagam.

Solistidest tantsis end laste lyrica kategoorias finaali Madli Lilliorg ja lyrica noored I V koht tuli KOIT TANTSUKOOL tantsijale Rebeka Illing, Kuldne Karikas mix finaali ehk üheksa parima tantsija sekka tantsis end samuti Rebeka Illing.

Oleme uhked meie tantsijate üle ning tänulikud kõigile, kes on meid meie tegemistes toetanud!

Uute võistlusteni!

 

Kellel meie tantsijate tantsud "I'm sorry" (autor ja juhendaja Kristin Tagam), "Vikerkaar" (autor ja juhendaja Kristina Raja) ja "Bugi-vugi" (autor ja juhendaja Kristina Raja) veel nägemata on, siis siin on see võimalus. Kuldse Karika Suvefestivali võistlusprogrammi iga vanuseastme ja tantsustiili kolm žüriilt enim hääli saanud tantsu pääsesid veebihääletusele. 

https://uudised.tv3.ee/kuldne-karikas/haaletus/#19e8c00cbce50470515dfdca9f9f2160 

 

Oleme uhked ja tänulikud!

 

Pildistasid: Kristin Tagam, Kristina Raja, Egon Tintse, Marlene Kirt