Stiilid

Üldfüüsiline tantsuline treening

Treenerid: Kristina Raja, Kristina-Maria Heinsalu

Tunniks vajalik riietus (Lasteaia õpilased): Must maika lõikega trikoo, must balletiseelik, valged sukkpüksid,mustad tantsusussid.

Tunniks vajalik riietus (Kooli õpilased): (komplekt 1) must maika lõikega trikoo,pikad mustad retuusid, T- särk, sokid, treeningjalanõud (paksema painduva tallaga jazzisussid). Tundi viiakse läbi nii sokkides kui jalanõudega.

Info: Juuksed kinni pandult krunnis. (vältida liigseid haiget tegevaid juukselõkse ja kaunistusi). Ehted ei ole lubatud!

Treeningutel tegeletakse ühtsuse loomise, treeningvilumuse ja kohusetunde saavutamisega. Arendatakse  lapse kehalisi võimeid ja aidatakse kaasa lapse individuaalsele eakohasele arengule. Tantsutunnid põhinevad üldfüüsilisel tantsutreeningul, kus õpitakse oma keha tundma ja tunnetama. Õpitakse tantsusamme ja luuakse lihtsamat tehnilist koreograafiat. Oluline osa on tehniliselt õigel sooritusel ja kehatunnetusel. Osa tunnist viiakse läbi mattidel, kus õpitakse akrobaatilisi elemente ning sooritatakse painduvust arendavaid harjutusi. Tunnis sisu ja ülesehitus kohandatakse vastavalt rühmale.