Blogi

KRÕF festival ja tantsuklubi koit

KRÕF festival ja tantsuklubi koit

Tantsuklubi Koit 9-11 aastaste rühma tüdrukud said KRÕF festivalil lavastuse eripreemia “väga hea koreograafia ja rõõmsa ning hoogsa esitluse eest”.

Etenduste eripreemiad pälvisid:

  • Kalamaja Põhikooli 4 a klass „Tuhkatriinu“
  • Tantsuklubi Koit „Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“
  • Tallinna Rahumäe Põhikooli 4 c klass „Vaibalugu“
  • Lasnamäe Gümnaaiumi 3 a klass „Jussikese 7 sõpra“

11. märtsil 2017 toimus Tallinna Ühisgümnaasiumis (TÜG) pealinna algklasside õpilaste lühinäidendite X Kooli Rõõmu ja Õnne festival „KRÕF“, kus esines 17 kollektiivi. Nende aastate jooksul on lavalaudadel üles astunud 47 Tallinna kooli 2190 õpilasega.
Etendusi hindas žürii koosseisus festivali patroon Janno Põldma (filmioperaator ja –lavastaja) ning lastele tuntud Lotte karakteri looja, Kertu Vellerind (ehtekunstnik, kes kirjutas KRÕF-i jaoks 3 näidendit), Nele Viks ( 2017 Vanalinna Päevade lasteala korraldaja) ja Aime Niidas (TÜG õppealajuhataja). Tantsuklubi Koit 9-11 aastaste kesklinna rühm pälvis lavastuse eripreemia „väga hea koreograafia, hoogsa ja rõõmsa esitluse eest“ füüsilise teatri etteastega „Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“. Lumivalgekese peaosa mängis Paula Mett. Lavastuse eripreemia pälvisid lisaks Tantsuklubile Koit veel vaid 3 kooli.

Võitis Kristiine Gümnaasiumi 3.kl etendusega „Katkendid O.Lutsu „Kevadest“ . Rohkem infot leiate TÜG kodulehelt:

http://www.tyhg.edu.ee/

Suur tänu õpilaste toetuse ning koostöö eest!