Blogi

GALERII | Tallinn Fashion Weeki viimase päeva avasid Mimi Disain ja Dadamora

GALERII | Tallinn Fashion Weeki viimase päeva avasid Mimi Disain ja Dadamora

Täna sai avapaugu kevadise Tallinn Fashion Weeki viimane päev, mis on pühendatud lastemoele. Päeva avsid Mimi Disain ja Dadamora.

Mimi Disaini loomingut iseloomustab materjalide-, lõigete- ja värvikasutus läbi ootamatute vimkade.
Kevadsuvine kollektsioon on praktiline ja mugav, kuid väikese kiiksuga. Läbivateks toonideks on sel hooajal pastelsed ja murtud hallika alatooniga värvid, mustritest domineerivad aga triibud, tähed ning geomeetria, mis on brändi rõivaid iseloomustanud juba viimased viis aastat. Uue kollektsiooni kangaid iseloomustab õhulisus ja kergus ehk märksõnad, mis annavad edasi tõelist kevadsuvist emotsiooni, pakkudes samal ajal ka liikumisvabadust ning rõõmu.

Dadamora esitles moepublikule ühtaegu nii kevadsuvist kui ka 2018/2019 sügistalvist kollektsiooni.
Brändi käekirjale on omased loomaillustratsioonid, värvilahendused on minimalistlikud ja skandinaaviapärased. Nii kevadsuvises kui sügistalvises kollektsioonis on pehmetes, murtud toonides rõivad: pastelne roheline ja moodne vanaroosa ning särtsakas ookerkollane, punane ning khaki on aga pandud särama klassikute ehk halli ja musta kõrvale. Sügistalvises kollektsioonis teeb esmaetteaste Dadamora esimene ülikond, mis näeb igati viks välja, aga on seljas mugav nagu dressid. Dadamora lasterõivad on värvilt ja lõigetelt peamiselt (soo)neutraalsed – kuna tegu on riietega, mida antakse edasi lapselt lapsele, on selline lahendus igati praktiline. Nii saab laps ise oma lemmikriietuse valida mõtlemata sellele, kas tegu on ͞tüdrukute͟ või ͞poiste͟ värviga.