Blogi

2 aastase väikelapsega teatrisse – „KOHVER 2“ kutsub lahkelt külla!

2 aastase väikelapsega teatrisse – „KOHVER 2“ kutsub lahkelt külla!

Väikelaps on igati vastuvõtlik erinevale informatsioonile ning aistingutele, mida ta näeb, kuuleb ja tunnetab. Et last arendada ning tema igapäevane elu põnevaks teha, on vägagi soovitav lisaks kodusele rutiinile loomingulisi ja liikuvaid tegevusi ette võtta: ujumine, võimlemine, liikumistunnid, kunstitunnid, mängimine ja sotsiaalsete oskuste arendamine.

Miks sel juhul mitte minna juba kahe aastasega teatrisse ja saada esimene eakohane ning kultuurne kogemus?

Tantsuklubi KOIT jõululavastus „KOHVER 2“ etendub 19.12 kell 18:00 Salme Kultuurikeskuses ning ootab väga külla pisikesi teatri huvilisi! Kristina Raja lavastus on väikelapsele põnevalt tajutav, sest tantsu – ja laulunumbreid esitavad kõige nooremad artistid on ise 2 aastased ja uskuge või mitte – iseseisvalt ja õnnelikult suurel laval!

„KOHVER 2“ näitab väikesele nutiajastu teatrikülastajale, mis saab siis, kui nutiseadmed ühtäkki ei tööta ning mängu tuleb loomulik, loominguline lähenemine. Lavale tuleb Laulukarussellist ja Väikestest Hiiglastest tuttav Lucas Christopher Varema, kes tantsulapsed loomuliku lauluga välja aitab! Abilisi on ka Eesti Vabaõhumuuseumist, kes lastele näitavad, mis esemeid kasutati 100 aastat tagasi jõulude ajal ning Eesti Kirjanduskeskuse stiilipuhast sõnavara on tunda läbi tegelaste kõne ja lavatekstide. Jah, peategelasel Helmil on ikkagi Eesti 100 sünnipäevaks olulisi mõtteid, mida teiega jagada.

Nagu kombeks, naeravad lastelavastuses lapsed ühe koha peal ning täiskasvanud teise. Jah, see etendus sobib nii väikelapsele kui emale ja mis kõige huvitavam - see võib olla algus Sinu lapse loomingulise huvi ja ande avastamiseks tantsu, muusika, teatri või millegi muu vastu..

Piletid üritusele on saadaval Piletilevist ning ürituse Facebooki leht on leitav SIIT