Maxim Telleng

Maxim Telleng

Maxim Telleng

Maxim Telleng on väga mitmekülgne, särav ning alati positiivsusest pakatav tantsuõpetaja, kes paneb liikuma ning ennast avama ka kõige vaoshoituma isiksuse.

Tantsimist alustas Maxim võistlustantsuga, olles s-klassi võistlustantsija. Praeguseks kuuluvad tema pädevusse erinevad tantsustiilid (võistlustants, modern tants, tänavatantsud, hip-hop, jazz tants, funk, estraad jt.), mille oskusi on Maxim täiendanud õpingutega nii Eestis kui välismaal.

Vajalikud teadmised tantsust, selle õpetamisest ja loomisest omandas ta koreograafia erialal Tallinna Ülikoolis. Maxim on saanud parima showtantsija stipendiumi. Kogemust on saadud väga paljudel erinevatel lavadel Eestis ja mujal. Muusikali artistina on üles astutud ka Gothenburgi Ooperimajas.

Tantsijaks olemine ning tantsu edasi õpetamine on käinud käsikäes. Maxim on lavastanud ja repeteerinud erinevaid rahvusvahelisi showprogramme ning õpetanud nii pisikesi lapsi kui täiskasvanuid.

Hetkel on Maxim tegev tantsija, tantsuõpetaja ning koreograaf . TANTSUKLUBIS KOIT õpetab Maxim poistele Street jazzi ning kasvatab poistest tublid, iseseisvad, sirge selja ja viisaka käitumisega noored inimesed.