Õppeained

LATIN CLUB MIX

Kategooriad: Täiskasvanutele

Latina - täna kõikide tantsupõrandate kuninganna. Keeruline rütm, energia surve ja elav iseloom - see on tema uskumatu populaarsuse saladus. Põlisrahvaste kuubalased - selle tantsu esivanemad - ei ole rahul lihtsate liikumistega rütmis, nad elavad selles häirivas meloodias.

Ladina tantsud on koondiste ja traditsioonilise Ladina-Ameerika tantsukoolide süntees, mis põhineb maailmaklassika latino tantsudest: rumba, mambo, samba, cha cha, salsa, jive, bachata, pasodoble ja isegi R & B. Igaüks neist aitab teil õppida kuulama mitte ainult ennast, vaid ka oma partnerit.

Latina tants (Baila! Latino) – see on võistlustants, mis on muundunud trendikaks klubi tantsuks koos ultra kaasaegsa liikumisega. Tantsutund hõlmab erinevat Ladina-Ameerika tantsu põhibaasi, mis on kohandatud ka üksikute etteaste jaoks. Pärast tantsutunde saate oskusi, mis on kasuks mitte ainult Ladina-Ameerika stiili pidudel vaid ka lihtsalt välja tantsima minnes ja pidudel. Ladina-Ameerika vaim, ligunenud klassiruumis aitab teil tunda lõõgastunud ja graatsilisena, täielikult sulada sensuaalsesse rütmi. Ladina- Ameerika tantsude õppimine toob ka palju positiivseid emotsioone ja annab alati vormis naiseliku keha.

Treeningriietus