Treeninguks vajalik treeningriietus

 

Treeningriiete soetamiseks palume pöörduda Tantsupood Evelily (https://evelily.com/et/111-tk-koit) poole, kes oskavad Teid lahkesti aidata, kui ütlete neile lapse vanuse ja nimetate KOIT TANTSUOOLi saate ka vastava soodustuse.

 

Evelily Tantsutarbed 

 

KOIT LOGO-ga T-särgi tellimine toimub KOIT TANTSUKOOLis

 

2-3aastased 

Tüdrukud: Roosa KOIT LOGOga trikoo, valged sukkpüksid, roosad sussid.  Juuksed kinni pandult krunnis (vajalikud krunninõelad ja –võrk). Vältida liigseid haiget tegevaid juukselõkse ja kaunistusi. Ehted ei ole lubatud!

Poisid: Mustad KOIT LOGOga püksid, valge KOIT LOGOga T-särk, mustad sussid

 

K-rühmad ( 4-6 aastased õpilased)

Tüdrukud tantsutunnis: Roosa KOIT LOGOga trikoo, valged sukkpüksid, roosad sussid.  Juuksed kinni pandult krunnis (vajalikud krunninõelad ja –võrk). Vältida liigseid haiget tegevaid juukselõkse ja kaunistusi. Ehted ei ole lubatud!

Tüdrukud akrobaatikatunnis: Must  KOIT LOGOga  maika lõikega trikoo, pikad KOIT LOGOga mustad retuusid, KOIT LOGOga  T-särk, sokid, sussid. 

Juuksed kinni pandult, nii et lapsel ei oleks valus peaga põrandat puudutada (prantsusepats, kaks patsi külgedel, madal pehme krunn). Vältida liigseid haiget tegevaid juukselõkse ja kaunistusi. Ehted ei ole lubatud. 

Poisid B-BOY tunnis: Mustad KOIT LOGOga püksid, valge KOIT LOGOga T-särk, potased või sokid (sõltuvalt õpetaja soovitusest)

 

Kooliastme õpilased (O, I, T-rühmad)

Tüdrukud klassikalise tantsu tunnis: Must KOIT LOGOga maika lõikega trikoo, valged sukapüksid, must balletiseelik, säärised,mustad balletisussid,KOIT LOGOga soojendusdress . Juuksed kinni pandult krunnis (vajalikud krunninõelad ja –võrk). Vältida liigseid haiget tegevaid juukselõkse ja kaunistusi. Ehted ei ole lubatud!

Tüdrukud akrobaatika-/kontaktimprovisatsiooni- /triki-/jõu ja venitustunnis: Must  KOIT LOGOga  maika lõikega trikoo, pikad KOIT LOGOga mustad retuusid, KOIT LOGOga  T-särk, KOIT LOGOga dressipluus, sokid, sussid. 

Juuksed kinni pandult, nii et lapsel ei oleks valus peaga põrandat puudutada (prantsusepats, kaks patsi külgedel, madal pehme krunn). Vältida liigseid haiget tegevaid juukselõkse ja kaunistusi. Ehted ei ole lubatud.

Tüdrukud repertuaari / jazztantsu tunnis: Must  KOIT LOGOga  maika lõikega trikoo, pikad KOIT LOGOga mustad retuusid, KOIT LOGOga  T-särk, sokid, jazzikad. (jalanõude kasutus on tunniti erinev ja sõltub tunni ülesehitusest) Juuksed kinni pandult krunnis (vajalikud krunninõelad ja –võrk). Vältida liigseid haiget tegevaid juukselõkse ja kaunistusi. Ehted ei ole lubatud!

Tüdrukud rahvatantsu / karaktertantsu tunnis:  Must KOIT LOGOga maika lõikega trikoo, valged sukapüksid, must roosade triipudega karaktertantsuseelik, mustad karaktertantsu kingad, KOIT LOGOga soojendusdress . Juuksed kinni pandult krunnis (vajalikud krunninõelad ja –võrk). Vältida liigseid haiget tegevaid juukselõkse ja kaunistusi. Ehted ei ole lubatud!

Tüdrukud streetjazz/tänavatants/house tunnis: Vabalt valitud lohvakamad treeningriided, vajadusel nokamüts, sokid, potased/tantsutossud

Poisid: Mustad KOIT LOGOga püksid, valge KOIT LOGOga T-särk, mustad sussid/potased/sokid (jalanõude kasutus on tunniti erinev ja sõltub tunni ülesehitusest)

Tüdrukud põrandatehnika tunnis: Must  KOIT LOGOga  maika lõikega trikoo, pikad KOIT LOGOga mustad retuusid, KOIT LOGOga  T-särk, KOIT LOGOga dressipluus, sokid 

Juuksed kinni pandult, nii et õpilasel ei oleks valus peaga põrandat puudutada (prantsusepats, kaks patsi külgedel). Vältida liigseid haiget tegevaid juukselõkse ja kaunistusi. Ehted ei ole lubatud.

 

Täiskasvanud

Latin club mix: Vabalt valitud mugavad treeningriided, jazzikad või soovi korral kontsaga ladina kingad. (kontsale kohustuslik kontsakaitse)

House/street jazz/tänavatants: Vabalt valitud mugavad treeningriided (oversized on teemakohane), tossud/ketsid (jälgi, et jalanõude tallad ei määriks tantsupõrandat)

Üldfüüsiline tantsuline treening/ lihastreening: Vabalt valitud mugavad treeningriided,sokid, jazzikad, tantsutossud

Rahvatantsu naisrühm: Mustad sukkpüksid, must rahvatantsuseelik, ,mustad rahavatantsu kingad, KOIT LOGOga  T-särk või tantsutunni põhiselt must ümber T-särk/maika 

Kõhutants: Mugavad püksid ja pluus. Puusale seotud sall või rätik aitab paremini keha liikumisi jälgida ja tunnetada. Tantsida võib paljajalu, sokkides või tantsusussides

 

 

KOIT TANTSUKOOL vormiriietus:

KOIT LOGOga dressipluus, KOIT LOGOga T-särk, KOIT LOGOga mustad retuusid, mustad sokid, mustad jazzikad