Laagrid

Talvelaager: Suusabaasis on tantsupidu! (02.01-06.01.2018)

Talvelaager: Suusabaasis on tantsupidu! (02.01-06.01.2018)

KOIT Tantsukool esitleb - talvelaager "Suusabaasis on tantsupidu 4"

Laagri eesmärk on pakkuda õpilastele harivat ja lõõgastavat puhkust. Enamik tegevusi toimub õues. Tasakaaluks mäespordile pakume lihastele lõdvestust ja venitustrenni ning teadmisi sellest, mida meie keha vajab ning kuidas oma keha kuulata. Tegeleme individuaalselt rühi ja teiste keha eripäradega, mis vajavad korrigeerimist. Saame teada, kuidas saavutada tasakaal oma kehas!

Proovime uut kogemust pikkade trikihüpitsatega treenides, mis on lastele kindlasti põnev ja kaasahaarav kogemus. Uued oskused saame rakendada ka tulevastesse tantsukavadesse ja pakkuda, midagi uut nii artistidele, kui publikule. Õpetaja Kristina on läbinud trikihüpitsa koolituse Saksamaal Kielis ja sooviks nüüd omandatud oskusi ka lastele edasi anda. Tegutseme rahulikumas rütmis, kui tavapärastel treeningutel. Väga oluline on tõsta laste teadlikust sellest, mida, kuidas ja miks teha.

Anname lastele aega, et olla ja oma ideid välja pakkuda ning julgustame asjadest rääkima! Õhtuti toimuvad teemapeod ja mõnud koosolemine kaminatule, sooja tee ja hea seltskonnaga.

Lisainfo ja registreerimine: info@koittantsukool.ee • 58 800 538
Kohtade arv on piiratud!