Laagrid

05.08-15.08.2019 KOIT TANTSUKOOL ÕPPELAAGER KOOLIASTMELE

Toimumise aeg: 05.08-15.08.2019

Koht: Piiri Spordi ja Puhkekeskus Lõuna-Eestis ( http://www.piiri.org/?sid=141 ).

Laagri juhataja: Hr. Sander Lember

 

Registreerimine kuni 20.05.2019. Selleks ajaks palun saata kinnitav e-kiri info@koittantsukool.ee

 

Täpsem info maksumuse ja programmi kohta:

Saadame huvilistele e-kirja teel

 

Eesmärk- Ettevalmistav laager õppeaasta 2019/2020 võistlusteks ja festivalideks. Rühmade tugevdamine ja komplekteerimine-on oluline, et ühes rühmas õppivad õpilased oleksid üksteise suhtes austavad, toetavad ning lähedased. Festivalidel ja võistlustel osaledes peame moodustama tugeva terviku, kes üksteist hoiab ja toetab. Sedasi võime loota häid tulemusi!

Repertuaari loomine ja kinnistamine. Laagril on toetav osa õpilase iseseisvuse kasvamisel. Teie õpilased on juba selles vanuses, et ettevalmistavad laagrid toimuvad igal aastal augustis, et luua hea rühmatunnetus ja võimalikult kõrge tase osalemaks edukalt üle maailma toimuvatel festivalidel ja võistlustel.Laagris osalemine on väga vajalik ja oluline ning see on õppetegevuse üks osa!

 

Õpilane väljaspool KOIT TANTSUKOOLi

Laagris saavad osaleda kooskõlas Tantsukooli juhatajaga ka õpilased väljaspool KOIT TANTSUKOOLi, sellisel juhul eesmärgistatakse personaalselt laagri tegevuskavas osalemise eesmärk antud õpilase arengu heaks.

 

Esimest korda laagris:

Ilmselt on kõik juba laagris käinud, aga kes veel ei ole siis võite julgesti Kristina Rajale helistada (56156937) ja arutada lapse esimest laagrit. Vahel vajavad lapsevanemad tuge, sest tavaliselt on lapsed ise palju iseseisvamad, kui arvata oskate!

 

Sel aastal eriline:

Laagri jooksul valmib koos professionaalse tiimiga tantsufilm. Kaasatud meikarid, juuksur, kostüümikunstnik ning filmitiim :). Väga eriline võimalus noortele end näidata ja proovile panna. Rollid valime vastavalt isiksustele, kes julgemad saavad suurem osa, kes tagasihoidlikumad siis saavad rahulikumas rütmis kaasa teha!

Suured artistid suurele ekraanile!

 

Kõik küsimused on teretulnud!

 

Rõõmsat laagrit ootama jäädes!


Sisesta laagris osaleja ja tema esindaja andmed. Kinnitus saadetakse Teie e-mailile.

Sõnum edukalt saadetud.
Laagrid
Vormi valideerimine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.

Esindaja

Nimi on nõutud
Palun sisestage valiidne email.
Telefoninumber on nõutud

Osaleja

Nimi on nõutud