Õppeaasta 2019/2020 uute õpilaste vastuvõtt

Õppeaasta 2019/2020 uute õpilaste vastuvõtt on alanud

Mitmekordne rahvusvaheliste tantsuvõistluste võitja avab uksed uutele artistidele!

 

KKK

  • Mis peab tantsutundides seljas olema, kas juba esimeses tunnis peab olema KOIT tantsuriided?

KOIT TANTSUKOOL tantsuriiete info leiate siit https://www.koittantsukool.ee/õpilasele/treeningriietus/

Tellimus võtab tavaliselt aega, kui esimesel tunnil veel õigeid riideid ei ole siis palume panna mugavad treeningriided (N: retuusid, T-särk,retuusid,sokid, tantsusussid/jazzikad/tantsutossud) 

 Millisele tasemele on tunnid mõeldud, kui mu laps ei ole kunagi varem tantsutunnis osalenud, kas ta saab hakkama?

KOIT TANTSUKOOLis on tunnid nii algajatele, kui edasijõudnutele ning seda igas vanuseastmes, kui kahtlete kuhu teie laps sobitub siis registreerige ta vastavalt vanusele rühma ning taseme osas annab nõu ja suunab KOIT TANSTUKOOLi abivalmis õpetajate tiim. Klassika ja akrobaatika tunnid toimuvad vastavalt õpilase tasemele ning õppeaasta alguses toimub vastav tasemejaotus. Juhul kui õpilane ei osalenud õppeaasta alguses toimunud tasemejaotusel siis suunatakse ta üldjuhul tase 1 tundidesse ning siis juba vajadusel edasi kõrgema taseme tundi.

Vanuseastme selgituse leiate siit: 

 https://www.koittantsukool.ee/õpilasele/vanuseastmete-selgitus/ 

  • Mida teha, kui minu lapsele ei sobi KOIT TANTSUKOOL tunniplaan?

Tunniplaaniga seotud muredest palume kirjutada info@koittantsukool.ee , üldjuhul oleme leidnud igale õpilasele sobiliku lahenduse. 

 

  • Kui minu laps on varem tantsutundides käinud ja omab häid eeldusi siis millise rühmaga ta peaks liituma?

Õpilased, kes on varem tantsu õppinud võivad tulla võistlusrühma katsetele ja proovida saada eliitrühmadesse, kus tantsuline tase on kõrge. Soovist võistlusrühmaga liituda palume kirjutada info@koittantsukool.ee ning edasised juhised annab teile KOIT TANTSUKOOL abivalmis tiim.

KOIT TANTSUKOOLis tegutseb 3 võistlusrühma:

- 4-6aastased 

 VR3-Katsetele on oodatud andekad (4)5-6 aastased poisid ja tüdrukud, kes soovivad tugevat tantsupõhja, on särasilmsed erinevatel esinemistel ja võistlustel ja soovivad tantsukunstiga süvenenumalt tegeleda. Väga oluline on kodune toetus ja panus lapse tegemistesse.

- 7-9aastased

 VR2- Katsetele on oodatud eelneva tantsulise kogemusega 7-9 aastased õpilased, kes soovivad alustada professionaalset tantsuteed ja on valmis osalema erinevates projektides ja võistlustel ning omavad kodust toetust ja panust õpilase tegemistesse.

- 10-14aastased 

VR1-Katsetele on oodatud eelneva tantsulise kogemusega 10-14 aastased õpilased, kes otsivad rahvusvahelisel tasandil väljakutseid, on motiveeritud ja omavad kodust toetust ja panust õpilase tegemistesse.

  • Olen lapsevanem ning loen, et KOIT TANTSUKOOLil on tunnid ka täiskasvanud harrastajatele, aga  ma olen kindel, et ma ei oska liikuda ja ilmselt ei peaks ma osalema..?

Kindlasti ei pea see paika. KOIT TANTSUKOOL täiskasvanud harrastajate tunnid on suunatud just neile, kelle unistus on tantsida ja liikuda, aga siiani on veel julgus puudunud. Uskuge või mitte, aga need lapsevanemad "kes ei kuulnud muusikat, osanud tantsida jms. " osalesid 2019 aastal nii Kuldse Karika tantsuvõistlusel kui Tantsupeol "Minu arm". Suured teod saavad alguse väikestest asjadest! Te kõik olete siiralt oodatud! 

Kui Teil tekkis veel küsimusi siis vastame meeleldi!


Registreeri tantsukooli

Sisesta kursusel osaleja ja tema esindaja andmed. Võtame teiega peatselt ühendust.

Sõnum edukalt saadetud.
Vormi valideerimine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.

Esindaja/Lapsevanem

Nimi on nõutud
Palun sisestage valiidne email.
Telefoninumber on nõutud

Osaleja/Õpilane

Nimi on nõutud

Kursus

Kursus on nõutud

 

Pealehakkamist ja särava tantsutee algust 

soovib KOIT TANTSUKOOL